
- Welkom
- Over ons
- Lidmaatschap
- Activiteiten
- Deze week
- Contact
- Nieuws
- 80 jaar vrijheid wordt ook bij de Boschbloem gevierd
- Kom jij ons helpen met klussen?
- Boschbloem doet mee aan de week van het geld
- Informatiemiddag over valpreventie
- Expositie tekenen: noteer alvast in je agenda
- Vitality Club Boschgeest
- Linedance-avond op 25 april bij de Boschbloem
- Ballroom dansavond bij de Boschbloem op 30 mei 2025
- Archeologie in de praktijk bij de Boschbloem
- Laatste stappen in de verduurzaming zijn gezet
- Kinderactiviteiten bij de Boschbloem
- Buurthuis de Boschbloem breidt steeds meer uit
- Wie wil ons komen helpen met klussen?
- Archeologie in de praktijk
Graag stel ik mij even voor!

Mijn naam is Helga Tijhuis en woon al meer dan dertig jaar in Voorschoten. Ik woon samen met mijn partner Ton en samen hebben we 3 kinderen van respectievelijk 26, 24 en 23 jaren oud. De oudste woont nog thuis, de andere twee hebben hun vleugels al uitgeslagen en zijn op zichzelf gaan wonen. Momenteel ben ik voor een paar dagen in de week werkzaam als projectmanager bij een organisatie voor ouderenzorg in Den Haag.
In mijn vrije tijd doe ik aan Pilates en tuinier graag. Verder wandel ik samen met Ton met veel plezier lange afstandspaden, een leuk weetje is dat langs het buurthuis het Marskramerpad loopt. Dit is een pad van 360 kilometer lang en loopt van Scheveningen naar Bad Bentheim. Wij hebben dit pad in 2017 gelopen.
Nu de meeste kinderen de deur uit zijn, heb ik tijd om iets nieuws op te pakken. Ik hoorde dat bij het buurthuis gezocht werd naar iemand die de ledenadministratie op zich wilde nemen. Daar heb ik op gereageerd omdat het mij leuk lijkt om dit te doen en in het bestuur te zitten om zo een aandeel te leveren aan het buurthuis en haar activiteitenaanbod. Ik kijk uit naar een fijne samenwerking met iedereen.
Helga Tijhuis
8 maart 2022